Вживані автоНові автоАвтосервіси
Увійти|Зареєструватися
|

Аналіз: на тлі високих цін на бензин переваги експлуатаційних витрат електромобілів стали ще сильнішими

Аналіз: на тлі високих цін на бензин переваги експлуатаційних витрат електромобілів стали ще сильнішими
22 травня 2022
|
907
Поділитися:

Згідно з новим аналізом, зі зростанням цін на бензин переваги електромобілів в експлуатаційних витратах зросли.

Асоціація транспорту з нульовим рівнем викидів (ZETA), група захисту інтересів електромобілів, опублікувала в середу звіт, в якому відстежуються витрати на милю електромобілів і бензинових автомобілів за останні шість місяців. Було виявлено, що, виходячи із загальних експлуатаційних витрат, електромобілі набагато дешевші з розрахунку на милю, ніж автомобілі з бензиновим двигуном.

Згідно зі звітом, у національному масштабі бензинові автомобілі втричі-п'ять разів дорожчі, ніж електромобілі. У деяких штатах, включаючи Аризону, Неваду, Північну Кароліну, Теннессі, Вірджинію та Західну Вірджинію,

електромобілі можуть їздити за ціною від 15% до 20% вартості бензинових автомобілів за милю, йдеться у звіті.

Вартість електроенергії також менш мінлива, ніж ціни на нафту, тому експлуатаційні витрати на електромобілі швидше за все залишаться стабільними з часом, стверджує ZETA. Як і у випадку з іншими аналогічними минулими аналізами, група також наголосила, що нижчі витрати на технічне обслуговування електромобілів сприяють зниженню загальних експлуатаційних витрат.

Це засновано на аналогічному аналізі ZETA, опублікованому в березні, в якому більше уваги приділялося вартості зарядки та електромобіля, порівняно із заправкою автомобіля з двигуном внутрішнього згоряння бензином. З'ясувалося, що електромобілі обходяться втричі-п'ять разів дешевше в розрахунку на милю в національному масштабі і до шести разів дешевші в деяких штатах.

Це не єдиний аналіз, що вказує на зниження експлуатаційних витрат електромобілів. Дослідження Consumer Reports 2020 показало, що експлуатаційні витрати можуть більш ніж компенсувати вищі закупівельні ціни на електромобілі, особливо на пікапи та позашляховики.

Це важливий фактор у перетворенні даних про нижчі експлуатаційні витрати електромобілів у більш високі темпи впровадження електромобілів. Дослідження Deloitte, проведене раніше цього року, показало, що половина американців не платитиме заздалегідь за електромобіль, незалежно від економії витрат на володіння.

Статистика
Читати в Facebook
G
Читати в Google News
Читати в Telegram

Характеристики та огляди

e-Golf
Volkswagen e-Golf (2014-2016)
24.2 kWh EU
Переглянути всі моделі

Останні новини

MAXUS EUNIQ 6 офіційно в Україні: Все, що вам потрібно знати про великий електрокросовер з CCS2
MAXUS EUNIQ 6 офіційно в Україні: Все, що вам потрібно знати про великий електрокросовер з CCS2

Останні оголошення

Fiat 500e
9 400 $
Fiat 500e
  • 2015
  • 61 тис. км
  • Миколаїв
  • 24 кВт/г
1 год. тому
Volkswagen e-Golf 2015
11 000 $
Volkswagen e-Golf 2015