Вживані автоНові автоАвтосервіси
Увійти|Зареєструватися
|

MAXUS EUNIQ 6 офіційно в Україні: Все, що вам потрібно знати про великий електрокросовер з CCS2

MAXUS EUNIQ 6 офіційно в Україні: Все, що вам потрібно знати про великий електрокросовер з CCS2
07 лютого 2024
|
162
Поділитися:

З недавнім прибуттям MAXUS EUNIQ 6 на український ринок, цей великий електрокросовер з китайської корпорації SAIC Maxus привертає увагу не лише своїми розмірами та стилем, але й передовими технологіями та екологічністю. Ця модель є першим автомобілем в Україні з європейською версією порту зарядки CCS2, що робить її особливо привабливою для водіїв, які прагнуть до екологічного транспорту.

Короткий огляд MAXUS EUNIQ 6

Технічні Характеристики та Проїздна Здатність

MAXUS EUNIQ 6 вражає своїми характеристиками: з потужністю 130 кВт (177 к.с.) та крутним моментом 310 Нм, автомобіль забезпечує динамічне та відгукове водіння. Батарея на 70 кВт·год дозволяє досягати пробігу до 460 км на одному заряді за циклом WLTP, хоча в реальних умовах очікуваний пробіг становить близько 380 км, залежно від стилю водіння та дорожніх умов.

Заряджання: Швидкість та Зручність

Однією з ключових особливостей EUNIQ 6 є його здатність до швидкої зарядки через порт CCS2, яка забезпечує значне поповнення запасу ходу за короткий час. Зарядка від 25% до 80% може бути виконана приблизно за 37 хвилин, залежно від потужності зарядної станції, що робить підзарядку в дорозі зручною та швидкою. Для повільної зарядки використовується порт Type 2 до 7 кВт, що ідеально підходить для нічної зарядки вдома.

Дизайн, Комфорт та Оснащення

EUNIQ 6 має привабливий зовнішній вигляд та просторий салон, що робить його ідеальним вибором для сімей. Великий багажник об'ємом 745 літрів з великим підпіллям вміщує значний об'єм багажу або покупок. Серед додаткових опцій – панорамний дах, адаптивний круїз-контроль, камери 360 градусів та інші системи безпеки та асистування водієві, які забезпечують високий рівень комфорту та безпеки. Окремо хотілось би виділи просто величезний багажник!

Враження від Використання та Ефективність

На дорозі MAXUS EUNIQ 6 демонструє високу ефективність та комфорт. Його підвіска ідеально підходить для українських доріг, а режим Еко дозволяє оптимізувати споживання електроенергії та збільшити запас ходу. Тестування показало, що при середній швидкості 102 км/год витрата енергії становить близько 20 кВт·год на 100 км, що є відмінним показником для автомобіля такого класу.

Висновок

MAXUS EUNIQ 6 є вагомим доповненням до ринку електромобілів в Україні, пропонуючи водіям великий, комфортабельний та ефективний електрокросовер. Завдяки своїм характеристикам, здатності до швидкої зарядки та високому рівню оснащення, ця модель заслуговує на увагу як для міських поїздок, так і для подорожей на довгі відстані. Враховуючи офіційне представництво в Україні, власники EUNIQ 6 можуть розраховувати на якісне обслуговування та підтримку.

ОглядиНовини УкраїниMaxusEuniq 6
Читати в Facebook
G
Читати в Google News
Читати в Telegram

Характеристики та огляди

e-Golf
Volkswagen e-Golf (2014-2016)
24.2 kWh EU
Переглянути всі моделі

Останні новини

Електромобілі забруднюють на 30% менше, ніж ДВЗ, протягом свого "життя", але лише після 90 000 км
Електромобілі забруднюють на 30% менше, ніж ДВЗ, протягом свого "життя", але лише після 90 000 км

Останні оголошення

Nissan Leaf
11 199 $
Nissan Leaf
  • 2015
  • 61 тис. км
  • Київ
  • 30 кВт/г
вчора
Volkswagen e-Golf 2019
17 950 $
Volkswagen e-Golf 2019