Вживані автоНові автоАвтосервіси
Увійти|Зареєструватися
|

Toyota і Lexus розробляють напівмеханічну трансмісію для електромобілів

Toyota і Lexus розробляють напівмеханічну трансмісію для електромобілів
08 листопада 2023
|
323
Поділитися:

Toyota і Lexus розширюють межі технологій електромобілів, розробляючи напівмеханічну коробку передач. Ця нова трансмісія розроблена, щоб дати водіям відчуття перемикання передач у механічному автомобілі, навіть якщо це електромобіль. Розробка цієї трансмісії передбачає маніпулювання електронним блоком керування автомобіля (ECU) і датчиками для створення напівручного водіння.

Напівмеханічна коробка передач

Toyota і Lexus розробляють два типи напівручних коробок передач:

  1. Механічну модель
  2. Напівручну модель

Механічна модель схожа на традиційну механічну коробку передач, де водій вручну перемикає передачі за допомогою педалі зчеплення та важеля коробки передач.

Напівручна модель більше схожа на секвентальну або триптонну коробку передач, де водій може вручну перемикати передачі за допомогою кнопок або пелюстків на кермі.

Lexus RZ: експериментальна модель

Електромобіль Lexus RZ був обраний як тестовий стенд для цієї нової технології трансмісії. Кабіну RZ було модифіковано для розміщення компонентів напівмеханічної коробки передач, включаючи важіль коробки передач на центральній консолі та кнопки керування спереду і позаду важеля. Це дозволяє водієві вручну перемикати передачі та керувати трансмісією таким чином, щоб імітувати досвід водіння автомобіля з механічною коробкою передач.

Активація ручного режиму

Щоб активувати ручний режим, водій повинен спочатку натиснути кнопку за важелем коробки передач. Ця кнопка наразі не позначена, оскільки вона все ще є прототипом. Після натискання кнопки, водій повинен натиснути на педаль зчеплення, щоб увімкнути ручний режим. Покажчик частоти обертання позапродажного обладнання в центрі приладової панелі засвітиться та вкаже швидкість двигуна приблизно на 1000 об/хв, сигналізуючи про активність ручного режиму.

Перейшовши в ручний режим, водій може перемикати передачі вгору/вниз, використовуючи педаль зчеплення або просто піднімаючи/зменшуючи тиск на педаль акселератора, подібно до того, як працює послідовна трансмісія. Педаль зчеплення в цій системі служить більше як механізм, який дає водієві відчуття, що він керує автомобілем з механічною коробкою передач, а не є фактично необхідною для перемикання передач.

Майбутнє технологій електромобілів

Ця нова технологія напівручної трансмісії, є цікавою розробкою у світі електромобілів. Вона спрямована на подолання розриву між зручністю та ефективністю електричних трансмісій та захоплюючим досвідом водіння від механічної коробки передач. Надаючи водіям можливість ручного перемикання передач, Toyota і Lexus пропонують альтернативний досвід водіння для тих, хто любить керувати автомобілем з механічним керуванням.

Однак, важливо зазначити, що ця напівмеханічна трансмісія все ще перебуває на стадії розробки і наразі не доступна у серійних автомобілях. Toyota і Lexus, ймовірно, тестують цю технологію, щоб зібрати відгуки та вдосконалити систему, перш ніж потенційно запропонувати її в майбутніх моделях електромобілів.

Анонсовані моделіToyotaLexus
Читати в Facebook
G
Читати в Google News
Читати в Telegram

Характеристики та огляди

e-Golf
Volkswagen e-Golf (2014-2016)
24.2 kWh EU
Переглянути всі моделі

Останні новини

MAXUS EUNIQ 6 офіційно в Україні: Все, що вам потрібно знати про великий електрокросовер з CCS2
MAXUS EUNIQ 6 офіційно в Україні: Все, що вам потрібно знати про великий електрокросовер з CCS2

Останні оголошення

BYD Song Plus Champion Flagship
32 500 $
BYD Song Plus Champion Flagship
  • 2023
  • Без пробігу
  • Київ
  • 87 кВт/г
22 год. тому
Jaguar I-Pace 2018
25 950 $
Jaguar I-Pace 2018